Utorok 23. 4. 2024

Vitajte na stránkach našej školy

• Kurz plávania pre tretí ročník

V dňoch 15. 4. - 19. 4. 2024 sa naši tretiaci zúčastnili plaveckého výcviku pre začiatočníkov. V školskom bazéne Delfín v Prešove všetci zvládli základy plaveckého štýlu kraul, znak a prsia. V záverečný deň dokázali, že sú schopní preplávať dĺžku dvadsaťpäť metrového bazénu.

• Vážení rodičia, priatelia, milí naši dobrovoľníci, deti,

ĎAKUJEME:) - vám všetkým...

Že ste spolu s nami urobili skvelú vec v tento jediný deň – Deň narcisov. Že sme sa dokázali spojiť, naša škola, vy, naši rodičia i obyvatelia obce Záhradné, s ľuďmi na celom Slovensku v emócii - nádhernej emócii, lebo bola pozitívna. Že "nástrojom" na jej vyvolanie bol malý žltý narcis, ktorý na Slovensku voláme kvetom nádeje. Boli ste to vy, ktorí ste sa dokázali v tento deň na chvíľu zastaviť - nielen v životnom tempe, ale i v myšlienkach a spomenuli si na tých, ktorým bol tento deň venovaný. Ďakujeme, že ste nám tak pomohli i v šírení posolstva, že zdravie je to najcennejšie čo máme a nie je to len klišé.

Veríme, že nielen my, ale i vy všetci, ktorí ste sa do Dňa narcisov z akéhokoľvek dôvodu zapojili, máme dobrý pocit.

• "NA KOHO MYSLÍŠ, KEĎ SI PRIPÍNAŠ NARCIS?"

Milí rodičia a priatelia našej školy,

Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov aj vďaka známej zbierke Deň narcisov, ktorá sa bude konať i prostredníctvom dobrovoľníkov z našej školy už tento štvrtok - 18. apríla. V tento deň, pripnutím kvietku narcisu, môžeme vyjadriť spolupatričnosť onkologickým pacientom a dobrovoľne ich finančne podporiť.

Viac o možnostiach prispenia ako i konkrétnej pomoci onkologickým pacientom, ktoré realizuje Liga proti rakovine nájdete na www.dennarcisov.sk

• Ďakujeme všetkým rodičom, žiakom a priateľom našej školy za darovanie 48 kníh pre našu školskú knižnicu. ĎAKUJEME.

• Pozvánka

Srdečne pozývame rodičov našich žiakov a členov OZ Záhradníček na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok, 11. apríla 2024 o 16:00 hod. v priestoroch ZŠ Záhradné. Po jeho ukončení budú triedne aktívy s triednymi učiteľmi a pracovné stretnutie rady rodičov.